سایت پروژه دانلود پی دی اف کتاب تجربه‌ی نزدیک به مرگ و تسلی داغدیدگان 268 صفحه PDF را برای شما علاقه مندان آماده کرده است.دانلود رایگان پی دی اف کتاب تجربه‌ی نزدیک به مرگ و تسلی داغدیدگان، حاصل مطالعات، پژوهش‌ها، و مصاحبه‌هایی با تجربه‌ کنندگان نزدیک به مرگ و افراد سوگوار است و مخاطبان اصلی این کتاب افرادی‌ هستند که به‌ دلیل از دست‌دادن عزیزشان در سوگ نشسته‌اند.

درباره و خلاصه پی دی اف کتاب تجربه‌ی نزدیک به مرگ و تسلی داغدیدگان 

تجربۀ نزدیک به مرگ، پدیده‌ای معنوی، متعالی و شگفت‌انگیز است که برای افرادی رخ می‌دهد که در آستانۀ مرگ قرار می‌گیرند. به افرادی که چنین تجربه‌ای را پشت‌ سر می‌گذرانند «تجربه‌ کنندگان نزدیک به مرگ» گفته می‌شود. این افراد بعد از بازگشت به زندگی از مشاهدات و تجاربی سخن می‌گویند که در حالت عادی امکان وقوع‌شان بسیار پایین یا ناممکن است. تجربۀ خروج از بدن، مشاهدۀ رویدادهای در حال وقوع اطراف بدن از نقطه‌ای بالا، مرور خاطرات زندگی، ملاقات با اقوام فوت‌ شده و دیدار با شخصیت‌های معنوی از جمله مواردی است که در اظهار نظرهای تجربه‌ کنندگان نزدیک به مرگ یافت می‌شود.

بررسی کتاب تجربه‌ی نزدیک به مرگ و تسلی داغدیدگان 

معمولاً مهم‌ترین پرسش‌هایی که ذهن افراد سوگوار را به خود مشغول می‌کند عبارت است از: عزیز من الآن کجاست؟ آیا من دوباره او را خواهم دید؟ آیا او در هنگام حملۀ قلبی یا بیماری یا تصادفی که منجر به مرگش شده درد کشیده است؟ چطور می‌توانم فقدان او را تحمل کنم؟ در این حال که به سوگ عزیزم نشسته‌ام شناخت تجربه‌های نزدیک به مرگ چه کمکی به من می‌کند؟

منبع:پی دی اف کتاب تجربه نزدیک به مرگ و تسلی داغدیدگان

سایت پروژه دانلود

پی دی اف کتاب شوهر آهو خانم

پی دی اف کتاب شاهنامه فردوسی و فلسفه تاریخ ایران

پی دی اف کتاب از ذهن انباری به ذهن آگاهی

پی دی اف کتاب سه تفنگدار

پی دی اف کتاب جبر به روش تمرین

پی دی اف کتاب عصیان

پی دی اف کتاب تا زمانی که

کتاب ,تسلی ,تجربه‌ی ,افراد ,کنندگان ,دانلود ,کتاب تجربه‌ی ,تجربه‌ی نزدیک ,کنندگان نزدیک ,کتاب تجربه ,تجربه نزدیک ,کتاب تجربه‌ی نزدیک ,کتاب تجربه نزدیک ,تجربه‌ کنندگان نزدیک
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها